Big Brother Show!

BIG BROTHER 2

DZIEŃ 106

Agnieszka LorekAnna BuchaczArkadiusz NowakowskiBarbara KnapBogusława AdamczykDavid RubasińskiIlona StachuraIreneusz GrzegorczykJakub JankowskiJerzy KulickiKarolina JakubikMarzena WieczorekWojciech GlancWojciech Witczak

Big Brother 2

Uczestnicy
Wydarzenia
Nominacje
Zasady
Powiedzieli
W cztery oczy
Sukcesy
Tygodnik

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Wydarzenia - Tydzień 00: Ty wybierasz

Dzień -6, niedziela, 26 sierpnia 2001
W niedzielę, 26 sierpnia wieczorem, do Domu weszła szóstka uczestników- Alicja, Barbara, Małgorzata, Irek, Jakub oraz Krzysztof, z których telewidzowie w tygodniowym głosowaniu wybrali dwie osoby, które otrzymały szansę dalszego mieszkania w Domu Wielkiego Brata.


Dzień -5
, poniedziałek, 27 sierpnia 2001
W poniedziałek, w programie na żywo, Alicja i Jakub zaprezentowali w Pokoju Zwierzeń swoje albumy ze zdjęciami. Potem mieszkańcy zorganizowali mały pokaz mody i wybrali spośród siebie najsympatyczniejszą osobę. Tyle samo głosów otrzymali Gosia i Kuba, dlatego razem nosili koszulkę lidera.
Dzień -4, wtorek, 28
sierpnia 2001
We wtorek panie poprzebierały się za panów, a panowie za panie. Wszyscy wspólnie się bawili grając w kosza. Wieczorem w Pokoju Zwierzeń prezentowała się Małgorzata i Ireneusz. Następnie mieszkańcy zorganizowali "Tele Sklep" i wybrali spośród siebie najmniej sympatyczną osobę. Po chwili padł pomysł, aby wszyscy głosowali na Irka. Ireneusz (który glosował na Mumię), otrzymał 5 głosów i wygrał koszulkę najmniej sympatycznego mieszkańca Domu.


Dzień -3
, środa, 29 sierpnia 2001
W środę w Pokoju Zwierzeń swoje albumy przedstawiali Barbara i Krzysztof. W tym czasie Małgorzata i Alicja miały czas na stworzenie fryzur Kubie i Irkowi. Wielki Brat zaliczył zadanie. Na końcu odbyło się głosowanie na najseksowniejszego mieszkańca Domu. Alicja otrzymała trzy głosy (głosowali na nią Krzysztof, Irek i Gosia), a po jednym głosie otrzymali: Basia (głosował na nią Kuba), Irek (głosowała na niego Basia) i Kuba (głosowała na niego Alicja).

Dzień -2, czwartek, 30 sierpnia 2001
We czwartek Wielki Brat wzywał wszystkich mieszkańców do Pokoju Zwierzeń- prosił ich o podanie imienia jednej osoby która ich zdaniem na pewno pozostanie w Domu i jednej, która na pewno go opuści. Po rozmowach mieszkańcy mieli do wykonania zadanie. Wielki Brat już rano podzielił ich na dwie grupy- każda z nich miała stworzyć i nauczyć się na pamięć piosenki o grupie przeciwnej. Mieszkańcy nie przyłożyli się do zadania i występ na żywo nie wypadł najlepiej. Wielki Brat tym razem nie był pod wrażeniem. Występ skomentował słowami "nie byliście fajni" i odebrał mieszkańcom ciepłą wodę do końca dnia.


Dzień -1
, piątek, 31 sierpnia 2001
W piątek Wielki Brat dał mieszkańcom szansę zareklamowania własnej osoby. Uczestnicy mieli podać argumenty, dla których dalej powinni mieszkać w Domu. Wielki Brat zlecił też nowe zadanie. Mieszkańcy wcielili się w rolę komentatora sportowego- komentowali przebieg gry w "piłkarzyki" rozgrywającej się na podwórku.


Dzień 0
, sobota, 1 września 2001
W sobotę wieczorem czwórka mieszkańców musiała opuścić Dom Wielkiego Brata. W wyniku decyzji telewidzów jako pierwszy Dom opuścił Krzysztof. Zaraz po nim z Wielkim Bratem pożegnała się Małgorzata. Jako trzeci grę opuścił Ireneusz, a jako ostatnia wyszła Alicja. Kuba i Basia zostali zwycięzcami konkursu "Ty wybierasz" i mogli dalej cieszyć się swoim pobytem w Domu.
Dzień 1
, niedziela, 2 września 2001
W niedzielę do Domu wprowadziło się 10 nowych osób: Anna Buchacz, David Rubasiński, Bogusława Adamczyk, Wojciech Glanc, Karolina Jakubik, Jerzy Kulicki, Marzena Wieczorek, Ireneusz Grzegorczyk, Agnieszka Lorek i Wojciech Witczak. Jakub i Barbara powitali ich chlebem i solą. Na mieszkańców tego wieczora czekało dużo niespodzianek. W spiżarni na domowników czekali: Robert Sowa, Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski i Tomek Iwan- część kadry Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Mieszkańcy z radością ich powitali, a po chwili wypuścili z podwórka Domu Wielkiego Brata setki balonów... Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, i wkrótce goście musieli opuścić Dom Wielkiego Brata. Jeszcze tego samego dnia mieszkańcy mogli zdjąć (prawie) wszystkie kotary zakrywające meble i inne urządzenia. Domownicy odkryli między innymi basen z hydromasażem i nowy kominek. Wielki Brat przekazał mieszkańcom trzynastego uczestnika gry- maskotkę o imieniu Wielki Trzynasty.


w górę

© 2001-2021 Showmag.info