Big Brother 2 • Showmag.info

BIG BROTHER 2

DZIEŃ 106

Agnieszka LorekAnna BuchaczArkadiusz NowakowskiBarbara KnapBogusława AdamczykDavid RubasińskiIlona StachuraIreneusz GrzegorczykJakub JankowskiJerzy KulickiKarolina JakubikMarzena WieczorekWojciech GlancWojciech Witczak

Big Brother 2

Uczestnicy
Wydarzenia
Nominacje
Powiedzieli
Sukcesy
W cztery oczy
Zasady
Tygodnik

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Sukcesy

Czy udział w programie "Big Brother" przyniósł jego uczestnikom sławę? Pieniądze? Czy spełniły się ich marzenia? Jakie odnieśli sukcesy? Przeczytaj o tym, co ich spotkało po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata...

Agnieszka Lorek
W programie "Szansa na sukces" emitowanym przez TVP2 zaśpiewała piosenkę zespołu Perfect "Niewiele Ci mogę dać". Zagrała w filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja".

Anna Buchacz
Wraz z Jerzym Kulickim oraz uczestnikami innych reality show była gościem programu "Na każdy temat" (nadawanym przez telewizję Polsat). Zaproszone osoby były męczone głupimi pytaniami (dotyczącymi używania żelu do włosów oraz środków upiększających) zadawanymi przez prowadzących- Beatę Sadowską i Wiesława Kota. Uczestnicy programów reality show (mężczyźni) zostali przedstawieni jako ludzie nieciekawi, nudni, bez pasji i zainteresowań, z małymi ambicjami. Pochwalony został jedynie Irek - uznany został przez Dorotę Wellman za "postać interesującą, szkoda tylko że pieprzniętą". Pytania były krytyczne w stosunku do "Big Brother" jak i innych reality - show. Tytuł programu brzmiał zaś "Mężczyźni którzy płaczą"- czyli model mężczyzny XXI wieku. Na loży komentatorów zasiedli między innymi: satyryk Jan Pietrzak, dziennikarz "Gazety Wyborczej" - Leszek Talko, dziennikarka Dorota Wellman oraz felietonista "Wprost" - Tomasz Raczek. Szkoda tylko, że większość z nich nie miała pojęcia o polskich jak i zagranicznych edycjach tego typu programów. Kontrakt jaki zawarli uczestnicy programu "Big Brother" z TVN zabrania im brania udziału w programach telewizyjnych konkurencyjnych stacji. Tym razem jednak kierownictwo TVN zrobiło wyjątek. Na wielką prośbę Polsatu stacja zgodziła się na udział uczestników w programie.

Arkadiusz Nowakowski
Wraz z Alicją Walczak wziął udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamował golarkę do swetrów. Reklamował też inne przyrządy - między innymi oczyszczacz parowy i odkurzacz elektryczny. Zagrał w filmach "Gulczas - a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". Wraz z Klaudiuszem i Gulczasem śpiewa w zespole Ich Trzech. Na wiosnę 2004 otrzymał propozycją wystąpienia w reality show "Bar 4 - Złoto dla Zuchwalych" w Polsacie.

Barbara Knap
Barbara była jednym z gości Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". Program dotyczył bohaterek dowcipów - kobiet o blond włosach. Basia rozwiodła się z mężem, porzuciła pracę i wyjechała do Warszawy, gdzie otworzyła restaurację z naleśnikami.

Ilona Stachura
Ilona jeszcze przed wejściem do Domu Wielkiego Brata wzięła udział w reklamie podpasek "Always". Dwa tygodnie przed wejściem do Domu "Big Brother" była gościem Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". W programie opowiedziała o swoim czteroletnim związku z żonatym Grzegorzem, który nakłonił ją do zrobienia pierwszych nagich zdjęć (by wyleczyć ją z kompleksów). Fotografie zostały wysłane do "PLAYBOY'a", a wkrótce- w sierpniu 2000 - Ilona została zaproszona na pierwszą sesję. Druga sesja miała miejsce w maju 2001. Żonie Grzegorza (będącej koleżanką Ilony) zdjęcia bardzo się podobały. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Ilona wraz z Jakubem Jankowskim wzięła udział w imprezie promocyjnej firmy "Big Star". Wystąpiła także po raz drugi w programie  "Rozmowy w toku" (w grudniu 2001). Ilona opowiedziała o swoim życiu przed swoim udziałem w talk-show pod tytułem "dziewczyny z rozkładówek". Wcześniej Ilona była w depresji, ze wszystkiego była niezadowolona, czuła że coś ją omija. Rozpoczął się ostatni rok studiów i wiedziała, że niedługo będzie musiała szukać pracy. Udział w "Rozmowach w toku" poprawił jej humor, odkryła, że lubi kamery. Wiosną 2002 Ilona brała udział w tworzeniu programu "tv.onet". Było to wspólne przedsięwzięcie TVN i portalu Onet.pl. Prowadzący - Stach Gąsienica Szymków wyjaśniał jak poruszać się w Sieci, pokazywał szerokie możliwości jakie stwarza Internet i zachęcał do własnej wyprawy do krainy Internetu. Ilona zajmowała stanowisko przy prezentacji stron Internetowych. Program jednak szybko zniknął z anteny TVN. Zagrała w filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". Jej zdjęcia (wraz z ze zdjęciami Martyny Wojciechowskiej, Agnieszki Frykowskiej, Anny Hoksy i Moniki Sewioło) znalazły się w specjalnym numerze "Playboya", wydanym z okazji 10-lecia magazynu.

Ireneusz Grzegorczyk
Zagrał główną rolę w filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja".

Jakub Jankowski
Wraz z Iloną Stachurą wziął udział w imprezie promocyjnej firmy "Big Star". Jesienią 2002 roku ożenił się ze swoją dziewczyną - Małgosią.

Jerzy Kulicki
Wraz z Anną Buchacz oraz uczestnikami innych reality show był gościem programu "Na każdy temat" (nadawanym przez telewizję Polsat). Zaproszone osoby były męczone głupimi pytaniami (dotyczącymi używania żelu do włosów oraz środków upiększających) zadawanymi przez prowadzących- Beatę Sadowską i Wiesława Kota. Uczestnicy programów reality show (mężczyźni) zostali przedstawieni jako ludzie nieciekawi, nudni, bez pasji i zainteresowań, z małymi ambicjami. Pochwalony został jedynie Irek - uznany został przez Dorotę Wellman za "postać interesującą, szkoda tylko że pieprzniętą". Pytania były krytyczne w stosunku do "Big Brother" jak i innych reality - show. Tytuł programu brzmiał zaś "Mężczyźni którzy płaczą"- czyli model mężczyzny XXI wieku. Na loży komentatorów zasiedli między innymi: satyryk Jan Pietrzak, dziennikarz "Gazety Wyborczej" - Leszek Talko, dziennikarka Dorota Wellman oraz felietonista "Wprost" - Tomasz Raczek. Szkoda tylko, że większość z nich nie miała pojęcia o polskich jak i zagranicznych edycjach tego typu programów. Kontrakt jaki zawarli uczestnicy programu "Big Brother" z TVN zabrania im brania udziału w programach telewizyjnych konkurencyjnych stacji. Tym razem jednak kierownictwo TVN zrobiło wyjątek. Na wielką prośbę Polsatu stacja zgodziła się na udział uczestników w programie.

Wojciech Witczak
Wraz z Alicją Walczak wziął udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamował wieszaki samochodowe.

Wojciech Glanc
Jeszcze przed udziałem w "Big Brother" Wojtek miał występy związane z brzuchomówstwem. Występował między innymi w programach "Halo tu Gdańsk", "Telekurier" oraz "M kwadrat". Wojtek zagrał w filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". Dzięki udziałowi w "Big Brother" poznał swoją nową miłość - Agatę. Byli ze sobą ponad rok, jednak ich znajomość dobiegła końca na początku roku 2003. W styczniu 2004 Wojtek wyjechał do Kanady.

Inne
Wojciech Glanc, Karolina Jakubik, Ilona Stachura, Barbara Knap, Anna Buchacz, Agnieszka Lorek, Jakub Jankowski, Ireneusz Grzegorczyk i Marzena Wieczorek wzięli udział w programie Edwarda Miszczaka - "Urzekła mnie Twoja historia". Wystąpili w nim także rodzice Anny Buchacz.


Film: Yyyreek! Kosmiczna Nominacja
Zdjęcia do drugiej części filmu "Gulczas - a jak myślisz?" rozpoczęły się 20 lutego 2002 i były kręcone w Warszawie i Zakopanem. "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja" to komedia fantastyczna. Głównym wątkiem są przygody Irka związane z jego niespodziewanym spotkaniem z kosmitami. Mieszkańcom planety X grozi bowiem wyginięcie. Uratować ich może tylko związek kosmitki z Ziemianinem. Znajdują Irka. Sukces filmu "Gulczas - a jak myślisz?" sprawił, że w "Yyyrku" będzie kontynuowany wątek miłości Karoliny i Grzesia. Młodej parze ojciec dziewczyny podarował pensjonat w górach. Jednak kiedy Karolina okazuje się w ciąży, jej małżonek zaczyna rozglądać się za innymi. W filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja" możemy zobaczyć: Alicję Walczak (agentka biura śledczego, która tym razem rozpracowuje szajkę przemytników), Grzegorza Mielca, Karolinę Pachniewicz, Manuelę Michalak (dziennikarka), Piotra Gulczyńskiego (zakochanego w Alicji), Agnieszkę Lorek (turystka), Arkadiusza Nowakowskiego, Ilonę Stachurę, Ireneusza Grzegorczyka, Wojciecha Glanca (brzuchomówca) oraz: Ivo Pawłowskiego, Janusza Rewińskiego (ojciec Karoliny), Joannę Drozdowską (obecna Miss Polonia, tym razem w roli kosmitki), Piotra Zelta i Piotra Grabowskiego. Premiera filmu odbyła się 6 czerwca 2002 w warszawskiej Kinotece. Jak było można przypuszczać, kontynuacja filmu "Gulczas - a jak myślisz" nie odniosła sukcesu. Przeczuleni odbiorcy wiedzieli już czego się spodziewać po tego typu produkcji i potrafili z góry ją ocenić. TVN zapewne nie spodziewał się tak małej oglądalności - w pierwszy weekend film obejrzało jedynie 7 tysięcy widzów, podczas gdy "Gulczas" osiągnął wynik 101 tysięcy.


w górę

© 2001-2024 Showmag.info