Big Brother • Showmag.info

BIG BROTHER

DZIEŃ 106

Alicja WalczakAnna BaranowskaGrzegorz MielecJanusz DzięciołKarolina PachniewiczKlaudiusz SevkovićMałgorzata MaierManuela MichalakMonika SewiołoPatrycja StrzemieckaPiotr GulczyńskiPiotr LatoRafał ChudzińskiSebastian FlorekWojciech Kromka

Big Brother

Uczestnicy
Wydarzenia
Nominacje
Powiedzieli
Sukcesy
Autografy
Zasady
Tygodnik

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Ty wybierasz

Ty wybierasz (25 lutego - 3 marca 2002)

Spośród 10 kandydatów (5 kobiet i 5 mężczyzn) telewidzowie w głosowaniu telefonicznym wybrali dwójkę, która zamieszkała w Domu Wielkiego Brata. Głosowanie trwało od 25 lutego do 3 marca 2001.


Rezultat głosowania:
Dnia 4 marca 2001, do Domu Wielkiego Brata wprowadzili się Małgorzata Maier i Sebastian Florek.

Małgorzata Maier
Wygrała w konkursie "Big Brother - Ty wybierasz". Zamieszkała w Domu Wielkiego Brata na 107 dni - była tylko raz nominowana do opuszczenia Domu.

Sebastian Florek
Wygrał w konkursie "Big Brother - Ty wybierasz". W Domu Wielkiego Brata spędził 44 dni. Był dwukrotnie nominowany do odejścia.

1 miejsce - Małgorzata Maier i Sebastian Florek
2 miejsce - Patrycja Strzemiecka i Wojciech Kromka
3 miejsce - Agnieszka Broda i Artur Parlewicz
4 miejsce - Agnieszka Podgórska i Jakub Denys
5 miejsce - Iwona Górnicka i Wojciech Tęczyński


Gdy Piotr Lato złamał zasady Domu Wielkiego Brata i został usunięty z gry, na jego miejsce weszli Patrycja Strzemiecka i Wojciech Kromka (którzy w konkursie "Ty wybierasz" zajęli miejsce po Małgosi i Sebastianie).

Patrycja Strzemiecka
"Jestem szczęśliwa, że dotarłam tak wysoko". Gdy Piotr Lato złamał zasady Domu Wielkiego Brata i został usunięty z gry, jego miejsce zajęli Patrycja Strzemiecka i Wojciech Kromka (którzy w konkursie "Ty wybierasz" zajęli miejsce po Małgosi i Sebastianie). Patrycja weszła do Domu w 47 dniu gry i spędziła w nim 31 dni - była dwa razy nominowana do odejścia.

Wojciech Kromka
"Życie toczy się dalej. Widocznie tak miało być".  Gdy Piotr Lato złamał zasady Domu Wielkiego Brata i został usunięty z gry, jego miejsce zajęli Patrycja Strzemiecka i Wojciech Kromka (którzy w konkursie "Ty wybierasz" zajęli miejsce po Małgosi i Sebastianie). Wojciech wszedł do Domu w 47 dniu gry i spędził w nim 10 dni - był raz nominowany do odejścia.


Oto jak na wiadomość o przegranej (dnia 3 marca 2001), zareagowali uczestnicy "Big Brother - Ty wybierasz"

Agnieszka Broda
"Chyba cała nasza ósemka ma nadzieję, że to nie koniec naszej kariery. Przeszliśmy bardzo trudne i wyczerpujące eliminacje. Ufamy, że dzień dzisiejszy nie skończy jakiegoś etapu w naszym życiu, a otwiera nowy, ciekawy". Jakiś czas po przegranej w "Big Brother - Ty wybierasz"  Agnieszka wzięła udział w reklamie tygodnika "Gala", gdy ten zaczynał swoją działalność. Aga reklamowała także "Newsweek Polska" oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Newsweek'a" i "Bravo Girl".

Agnieszka Podgórska
"To, że doszłam tak wysoko w eliminacjach, pomogło mi jeszcze bardziej uwierzyć w siebie. Wzbogaciło mnie także emocjonalnie. Było to całkiem nowe doświadczenie, nowe wyzwanie, które pozwoliło mi jeszcze raz się sprawdzić".

Artur Parlewicz
"Było fajnie, szkoda że tak krótko. Może kiedyś się to powtórzy, może nie, ale na pewno było warto spróbować. Cieszę się, że przeżyłem taką przygodę. Oczywiście będę wiernym kibicem programu". Po przegranej w "Big Brother - Ty wybierasz" Artur wystąpił w programie "Maraton Uśmiechu" (10 września 2001) prowadzonym przez Manuelę Michalak i Andrzeja Grabarczyka.

Iwona Górnicka
"Zwycięstwa cieszą, ale trzeba też umieć ponosić porażki. To jest dla mnie taka mała porażka. Nie był to jednak czas stracony. Udział w programie nauczył mnie cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Poznałam nowych, wspaniałych ludzi, którzy tworzą ten program. Małgosi i Sebastianowi gratuluję i będę im wiernie kibicować".

Jakub Denys
"Nie czuję się przegrany, wręcz przeciwnie. Wygrałem. Wybrano mnie spośród 10 tysięcy osób. Jestem naprawdę szczęśliwy. Pokazałem się całej Polsce. Mam nadzieję, że będzie to miało pozytywne konsekwencje - ktoś mnie dojrzy, zaproponuje współpracę. Oby tak było. Niczego nie żałuję - zrobiłbym to jeszcze raz'. Po przegranej w "Big Brother - Ty wybierasz" Jakub zgłosił się do innego reality show - "Amazonki", tworzonego przez stację TV4. Po trzech tygodniach gry odpadł. Startował także w konkursie "Mister Poland 2000" i "Mister Poland 2001". W żadnym z nich nie odniósł sukcesu. W 2002 roku Kuba brał udział przy realizacji "Magazynu Kryminalnego 997" Michała Fajbusiewicza, nadawanym w TVP1 - występował w filmach, które rekonstruowały zdarzenia kryminalne. 

Wojciech Tęczyński
"Ten program w jakimś stopniu nas naznaczył, jesteśmy ludźmi rozpoznawalnymi. Zaistnieliśmy w społeczności społecznej jako ci, którzy się odważyli, którym nie do końca się powiodło, ale będą próbować dalej. Czekamy na następne propozycje. Jesteśmy otwarci". Jakiś czas po "Big Brother - Ty wybierasz" Wojciech był gościem jednego z programów TVN - "Rozmowy w toku" (talk - show).

w górę

© 2001-2024 Showmag.info