Big Brother • Showmag.info

BIG BROTHER

DZIEŃ 106

Alicja WalczakAnna BaranowskaGrzegorz MielecJanusz DzięciołKarolina PachniewiczKlaudiusz SevkovićMałgorzata MaierManuela MichalakMonika SewiołoPatrycja StrzemieckaPiotr GulczyńskiPiotr LatoRafał ChudzińskiSebastian FlorekWojciech Kromka

Big Brother

Uczestnicy
Wydarzenia
Nominacje
Powiedzieli
Sukcesy
Autografy
Zasady
Tygodnik

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Sukcesy

Czy udział w programie "Big Brother" przyniósł jego uczestnikom sławę? Pieniądze? Czy spełniły się ich marzenia? Jakie odnieśli sukcesy? Przeczytaj o tym, co ich spotkało po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata...

Alicja Walczak
Z Olivierem Janiakiem prowadziła w TVN program "Miss Polonia 2001 - Eliminacje" oraz galę "Wybory Miss Polonia 2001". Wystąpiła w reklamie szamponu "Head & Shoulders". Alicja pisała felietony do "Dziennika Bałtyckiego". Zagrała w filmach "Gulczas - a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". W kwietniu 2002, wraz z Arkadiuszem Nowakowskim wzięła udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamowała golarkę do odzieży, breloczek na drobne, a wraz z Wojciechem Witczakiem - wieszaki samochodowe.
 Na wiosnę 2004 otrzymała propozycją wystąpienia w reality show "Bar 4 - Złoto dla Zuchwalych" w Polsacie.

Anna Baranowska
Zagrała jedną z ról w filmie "Gulczas - a jak myślisz".

Grzegorz Mielec
Wraz z Karoliną Pachniewicz wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Forma". Wziął udział w Wielkim Meczu (sierpień 2001) organizowanym przez TVN, gdzie będąc członkiem drużyny TVN/BB zmierzył się z Reprezentacją Artystów Polskich. Wystąpił też z nią w programie "Rozmowy w toku" (talk - show). Zagrał w filmach "Gulczas - a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". W maju 2002 wystąpił w jednym z odcinków programu Małgorzaty Maier - "Kto was tak urządził".

Janusz Dziecioł
Przekazał część pieniędzy z wygranej dla dzieci z domu dziecka w Bąkowie i Żarach. Wziął udział w Wielkim Meczu (sierpień 2001) organizowanym przez TVN, gdzie będąc członkiem drużyny TVN/BB zmierzył się z Reprezentacją Artystów Polskich. Wziął udział w sesji fitness dla magazynu "Forma". Wraz z Klaudiuszem Sevkovićem wziął udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamował uniwersalny odtwarzacz i urządzenie do stymulacji pracy mięśni o nazwie Gym Fitness. Wraz z Klaudiuszem i Joanną Bartel wystąpił też w reklamie alkomatu. Zareklamował też wykrywacz fałszywych banknotów. Zagrał w filmie "Gulczas - a jak myślisz". Został radnym w Grudziądzu.

Karolina Pachniewicz
Razem z Grzegorzem Mielcem wystąpiła w programie "Rozmowy w toku" (talk - show). Wraz z nim wzięła również udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Forma". Zagrała w filmach "Gulczas- a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja".

Klaudiusz Sevković
Jego przygoda w Domu Wielkiego Brata została opisana w książce "Sękocin od kuchni". Wraz z rodziną wziął udział w reklamie Vegety. W programie "Droga do gwiazd" wraz z Piotrem Gulczyńskim, Piotrem Lato i Sebastianem Florkiem zaśpiewał przerobiony utwór Norbiego - "Kobiety są gorące". Wziął udział w Wielkim Meczu (sierpień 2001) organizowanym przez TVN, gdzie będąc członkiem drużyny TVN/BB zmierzył się z Reprezentacją Artystów Polskich. Nagrał płytę z muzyką disco-polo zatytułowaną "Optymista". Od zakończenia programu przebywa cały czas w kraju - zamierza zostać w Polsce. Wraz z Joanną Bartel wziął udział w reklamach "Telezakupów MANGO". Był to zestawów garnków, pomocnik kuchenny, pojemniki próżniowe, elektryczny grill, urządzenie do gotowania na parze, noże tytanowe, patelnie tytanowe, garnki tytanowe, suszarka spożywcza i shaker elektryczny. Klaudiusz wraz z Januszem Dzięciołem zareklamował też uniwersalny odtwarzacz DVD i urządzenie do stymulacji pracy mięśni o nazwie Gymform. Wraz z Januszem i Joanną Bartel wystąpił też w reklamie alkomatu - wszystko w "Telezakupach MANGO". Klaudiusz z Patrycją Strzemiecką, Piotrem Lato i Moniką Sewioło wziął udział w reklamie kosmetyków "Och!". Od 14 listopada 2001 do marca 2002 prowadził program kulinarny "Wielka Niespodzianka Klaudiusza" na antenie TVN. 9 marca 2002 wraz z Agnieszką Koziołek Klaudiusz był gościem programu "Tenbit.pl". Zagrał w filmie "Gulczas - a jak myślisz". Otworzył dwie restauracje i fitness klub. Od roku 2003 wraz z Gulczasem i Arkiem Nowakowskim śpiewa w zespole Ich Trzech.
 Na wiosnę 2004 otrzymał propozycją wystąpienia w reality show "Bar 4 - Złoto dla Zuchwalych" w Polsacie.

Małgorzata Maier
Po udziale w "Big Brother" Gosia przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przez pewien czas mieszkała z Moniką Sewioło. Od września do grudnia 2001 prowadziła  w TVN program "IKEA - Dom Pełen Pomysłów", w którym przedstawiała inspirujące pomysły jak przebudować i urozmaić dom i mieszkanie. Od 6 stycznia do grudnia 2002 Gosia prowadziła w TVN dwie edycje programu "Kto Was tak urządził?". Pojawił się on w miejsce "Domu pełnego pomysłów", który zniknął z ekranów w wyniku zakończenia współpracy TVN z IKEA. "Kto Was tak urządził" to półgodziny program z gatunku reality show, gdzie Gosia szykuje zwykłym ludziom nowy wystrój mieszkania. Małgosia otrzymuje listy od osób, które chciałyby zrobić taką niespodziankę swoim znajomym. W listach opisywane są historie ludzi, ich styl życia i zainteresowania. Małgosia odwiedza autora listu i przeprowadza krótki wywiad o przyszłych bohaterach. Następnie wspólnie z autorem listu przeglądają magazyny i książki o aranżacji wnętrz. Razem wybierają projekty, które mogą spodobać się danej osobie. Wszystkie informacje zostają przekazane specjalnej ekipie projektowej. Architekci wnętrz, konsultanci ds. kolorów i Małgosia rozpoczynają pracę nad przygotowaniem projektu. Gdy wszystko jest ustalone Małgosia z autorem listu wyrusza na zakupy. Wybierają meble, materiały i pozostałe niezbędne elementy potrzebne do wykonania projektu. Zakupione rzeczy zawożą do mieszkania, które ma być odmienione. Wizyta ekipy jest dużym zaskoczeniem dla właścicieli. Zastanawiają się, kto mógł napisać list do Małgosi. Ekipa przystępuje do pracy - ma tylko jeden dzień, aby wprowadzić zmiany w mieszkaniu bohaterów. Wcześniej Małgosia objaśnia projekt, pyta gospodarzy o opinię. Okazuje się, że Małgosia dużo wie o bohaterach... ale skąd? Gdy ekipa kończy pracę nadchodzi czas na ujawnienie sprawcy całego przedsięwzięcia - kim jest osoba, która wysłała list do Małgosi? Gosia zagrała też w filmie "Gulczas - a jak myślisz", a w roku 2003 (po wygaśnięciu kontraktu z TVN) otworzyła własną firmę "Gosia Maier Studio" zajmującą się wykańczaniem i stylizacją wnętrz.

Manuela Michalak
Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata, od września 2001 zaczęła prowadzić "Maraton Uśmiechu" w TVN - najpierw z Andrzejem Grabarczykiem, a obecnie z Aleksandrą Wolf. Manuela wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Cosmopolitan" i jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce tego magazynu. Oprócz udzielania licznych wywiadów, 22 maja 2002 była gościem Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". W programie opowiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce i o tym, czy przybyło jej znajomych po wyjściu z Domu Big Brother. Manuela zagrała w filmach "Gulczas - a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". 25 grudnia 2002 miał miejsce kolejny - zapewne najważniejszy dzień w życiu Manueli. Bohaterka "Big Brother" wyszła bowiem za mąż za Tomasza Jabłońskiego.

Monika Sewioło
Po udziale w "Big Brother" przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przez pewien czas mieszkała z Gosią Maier. Nagrała piosenkę (kiedyś wylansowaną przez Stachursky'ego) "Urodziłam się, aby grać". W programie "Droga do gwiazd" zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz - "Remedium". Wraz ze swym mężem wystąpiła w programie "Rozmowy w toku" (talk - show). Wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". W zamian za reklamę salonu samochodowego w Chorzowie otrzymała do testowania nowego fiata punto. Otrzymała pozycję reportera w prywatnej stacji radiowej "Blue FM" w Krakowie, ale ją odrzuciła. Później podpisała pięcioletni kontrakt z firmą fonograficzną KOCH - śpiewała z zespołem "Nietykalni", w której wokalistką była Patrycja Piękoś. Pod koniec września 2001 ukazał się singiel Moniki, a 15 października 2001 płyta "Wiatr" na której śpiewała wraz z zespołem "Nietykalni". Wraz z Patrycją Strzemiecką, Piotrem Lato i Klaudiuszem Sevkovićem wzięła udział w reklamie kosmetyków "Och!". W kwietniu 2002, Patrycja Piękoś odeszła z zespołu "Nietykalni". Także w kwietniu swoją premierę miała komedia "Rób swoje, ryzyko jest twoje" - w reżyserii Mariana Terleckiego. W filmie (który początkowo miał się nazywać "Komedia więzienna") zagrali między innymi: Anna Przybylska, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Zbigniew Buczkowski, Agnieszka Włodarczyk, Roman Kłosowski, Katarzyna Dowbor oraz Monika Sewioło, która wcieliła się w miss mokrego podkoszulka - Blankę, jedną z czterech żon poszukiwanego przez policję więźnia (w tej roli Olaf Lubaszenko). Z powodu braku czasu Monika zaczęła rzadko bywać w swoim domu w Suchej Beskidzkiej. Wkrótce rozwiodła się ze swoim mężem. W maju 2002 wytwórnia KOCH wypowiedziała się, że nie wyda kolejnej płyty Moniki Sewioło. Uzasadniła to mówiąc, że nie widać takiej potrzeby - wytwórnia nie pokłada bowiem w Monice nadziei, że zostanie wielką piosenkarką. Monika zagrała też w filmie "Gulczas - a jak myślisz" i rozwiodła się ze swoim mężem.

Patrycja Strzemiecka
Wraz z Piotrem Lato, Klaudiuszem Sevkovićem i Moniką Sewioło wzięła udział w reklamie kosmetyków "Och!". Patrycja wyszła za mąż i doczekała się potomstwa.

Piotr Gulczyński
Jego przygoda w Domu Wielkiego Brata została opisana w książce "Tajemnice domu w Sękocinie". W programie "Droga do gwiazd" wraz z Klaudiuszem Sevkovićem, Piotrem Lato i Sebastianem Florkiem zaśpiewał przerobiony utwór Norbiego - "Kobiety są gorące". Wraz z Małgorzatą Ostrowską nagrał nową wersję piosenki Lombardu - "Śmierć Dyskotece" i teledysk do niej. Wraz z Martyną Wojciechowską prowadził od października program "Automaniak" na antenie TVN. Wraz ze swoją dziewczyną - Paulina Mischke oraz dwójką braci klubowych był jednym z gości Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". Sam program dotyczył zaś "męskich pogaduszek". Piotr udzielił głosu postaci pilota w grze komputerowej "Rally Trophy". Pojawiło się w sprzedaży piwo o nazwie "Gulczas". Napój kosztował około dwóch złotych. Na początek wyprodukowanych zostało 6 mln półlitrowych puszek. Produkcji piwa "Gulczas" podjął się Browar Jabłonowo. Było to pierwsze w Polsce piwo firmowane twarzą i nazwiskiem konkretnej osoby, promowane z jej czynnym udziałem. Piotr Gulczyński brał czynny udział w tworzeniu całości projektu na każdym jego etapie. Hasło reklamowe piwa brzmiało: "Gulczas, na wszelki wypadek". Piotr sam wybierał smak - jasne, łagodne. Producent piwa na samą kampanię reklamową przeznaczył kilka milionów złotych. Piotr wziął też udział w reklamie filmu "Gulczas - a jak myślisz" w "Telezakupach MANGO. W kwietniu 2002 wystąpił w jednym z odcinków programu Małgorzaty Maier - "Kto was tak urządził". Zagrał w filmach "Gulczas - a jak myślisz" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja". Wraz z Klaudiuszem i Arkiem Nowakowskim śpiewa w zespole Ich Trzech. W roku 2003 Piotr zajął się produkcją okularów "Gulczas". W październiku był gościem talk-show Kuby Wojewódzkiego w Polsacie.
W styczniu 2004 wystąpił w programie "Między Nami" na antenie TVP. Na wiosnę 2004 Gulczas otrzymał propozycją wystąpienia w reality show "Bar 4 - Złoto dla Zuchwalych" w Polsacie.


Piotr Lato
Otrzymał od Zbigniewa Hołdysa gitarę i nagrał z nim piosenkę "Wielki Bracie". W maju 2001 wraz z Arkiem Mierzwą i Anią Przybyłowicz wziął udział w talk show "Noc z TMT" w telewizji TMT. W programie "Droga do gwiazd" wraz z Klaudiuszem Sevkovićem, Piotrem Gulczyńskim i Sebastianem Florkiem zaśpiewał przerobiony utwór Norbiego - "Kobiety są gorące". Wziął udział w Wielkim Meczu (sierpień 2001) organizowanym przez TVN, gdzie będąc członkiem drużyny TVN/BB zmierzył się z Reprezentacją Artystów Polskich. Piotr będąc specjalnym reporterem programu "Big Brother" przygotowywał wywiady z uczestnikami opuszczającymi Dom. W ten sposób poznał się bliżej z Patrycją Strzemiecką z którą stanowił parę. Piotr grał koncerty wraz z członkami grupy "No name" z Kalisza. Wraz z Patrycją Strzemiecką, Klaudiuszem Sevkovićem i Moniką Sewioło wziął udział w reklamie kosmetyków "Och!". Od października na antenie "MTV Polska" wraz z Andrzejem Szajewskim prowadził program "MTVtryna", poświęcony w całości muzyce w Internecie oraz największych wydarzeniach w świecie tego medium. Dodatkowo, w programie obszernie omawiane były tricki komputerowe stosowane podczas realizacji teledysków, nowe programy i gry komputerowe. Polecano także najciekawsze strony www. Nie zabrakło wywiadów z ekspertami od Internetu. W każdym odcinku pojawiał się specjalny gość w jakiś sposób związany z omawianym tematem. Wszystko było okraszone sporą dawką dobrej muzyki. Program miał też swoje wejście w programie "TENBIT.pl" (na antenie TVN). W grudniu 2001 roku Piotr podczas gry w koszykówkę doznał kontuzji kolana - musiał zrezygnować z udziału w programie. Po przejściu operacji zapuścił brodę. Przez dwa miesiące musiał leżeć w łóżku. Wkrótce rozstał się z Patrycją Strzemiecką, z którą łączą go teraz czysto przyjacielskie stosunki. Piotr miał żal do samego siebie o to, że nie starał się zrobić nic, aby o nim nie zapomniano.

Rafał Chudziński
Jeszcze przed udziałem w programie "Big Brother" wielokrotnie brał udział w programach telewizyjnych. Podobno cztery razy występował w programie "Kalambury", wziął również udział w "Randce w ciemno" - gdzie wygrał wycieczkę do Egiptu, w "Miłości od pierwszego wejrzenia" w której wygrał wycieczkę do Paryża, a także w "Idź na całość" gdzie wygrał wycieczkę do Tunezji. Przed i po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Rafał brał udział w programie Mariusza Czajki - "Maraton uśmiechu". Zagrał w filmie "Gulczas - a jak myślisz".

Sebastian Florek
Prowadził czterogodzinną audycję "Lekko ranny gołąb" w radiu WAMA. W programie "Droga do gwiazd" wraz z Klaudiuszem Sevkovićem, Piotrem Gulczyńskim i Piotrem Lato zaśpiewał przerobiony utwór Norbiego - "Kobiety są gorące". W roku 2001 kandydował do sejmu z listy wyborczej SLD w rejonie olsztyńskim i zajął trzecie miejsce - dostał się do parlamentu. Jednocześnie po kilkunastu miesiącach posłowania, stał się przykładem zmarnowanego mandatu i nieróbstwa. Florek wziął udział w programie "Między nami" nadawanym w TVP1. Zagrał w filmie "Gulczas - a jak myślisz".

Wojciech Kromka
Dwukrotnie wziął udział w meczach organizowanych przez TVN (Wielki Mecz w sierpniu 2001 oraz Wielki Rewanż w maju 2002), gdzie będąc członkiem drużyny TVN zmierzył się z Reprezentacją Artystów Polskich. Zagrał jedną z ról w filmie "Gulczas - a jak myślisz".

Inne
Wszyscy uczestnicy programu, prócz Rafała Chudzińskiego i Wojciecha Kromki wzięli udział w programie Edwarda Miszczaka - "Urzekła mnie Twoja historia". Piotr Lato wystąpił w nim aż dwukrotnie - za pierwszym razem w towarzystwie Sebastiana Florka (wkrótce po tym jak został usunięty z Domu), a za drugim dnia 6 września w towarzystwie Patrycji Strzemieckiej (z którą swego czasu stanowił parę).


Film

Gulczas - a jak myślisz
Byli mieszkańcy Domu Wielkiego Brata (prócz Piotra Lato) wystąpili w filmie komediowym Jerzego Gruzy. I tak Manuela zagrała dziennikarkę telewizyjną, Klaudiusz turystę, który wraz z rodziną przybył na wakacje do Polski i pomagał Gulczasowi w rozwiązywaniu jego problemów, Karolina była zakochaną w Grzegorzu nastolatką, Rafał spadochroniarzem, Janusz - strażnikiem miejskim, Patrycja - dziewczyną z plaży, Wojtek był jednym z rolników barykadujących drogę, Ania kierowcą samochodu, a Alicja - członkinią motorowego gangu "Mścicieli". Karolina i Monika były gwiazdami filmu kręconego przez Radosława Pazurę, Małgorzata odegrała rolę pielęgniarki - nimfomanki - łowczyni męskich serc, a Piotr Gulczyński- wcielił się w postać motocyklisty, członka klubu "Black Riders". Towarzyszyli im także: Janusz Rewiński, Rudi Schubert i lider Samoobrony Andrzej Lepper. Zdjęcia do filmu pod tytułem "Gulczas, a jak myślisz?" rozpoczęły się już na początku września 2001. Głównym bohaterem filmu był Gulczas (Piotr Gulczyński), popadający w różnego rodzaju intrygi. Oczywiście nie zabrakło też pobocznych wątków z udziałem innych mieszkańców Domu. Jak zdradził producent, budżet filmu wyniósł około 3 milionów złotych. Premiera odbyła się 5 grudnia 2001. Film trafił do kin 6 grudnia 2001. "Gulczas, a jak myślisz" to wakacyjne przygody bohaterów programu "Big Brother" - oparte na dwóch wątkach: Gulczasa oraz Karoliny i Grzegorza. Historia Gulczasa to sensacja połączona z komedią, Karolina i Grzegorz to love story, skomplikowane przez ojca Karoliny (w jego roli Janusz Rewiński). Gulczas zapalony harlejowiec ucieka przed zemstą szefa gangu "Mścicieli z Iławy" i ukrywa się na Mazurach u swego dawnego przyjaciela Klaudiusza, który biwakuje nad jeziorem razem z żoną Angielką i dziećmi. Klaudiusz jako kucharz jest szalenie popularny wśród urlopowiczów, bo rozeszła się pogłoska, że kiedyś gotował w Niemczech dla Claudii Shiffer. Karolina uciekając przed ojcem, który chce ją wydać za pana Marka, również ląduje razem z Grzesiem nad jeziorem. Tam przy pomocy detektywa Jakubowskiego zostaje odnaleziona przez ojca. Nad losami kobiet w ośrodku wypoczynkowym i okolicy wisi cień seryjnego mordercy poszukiwanego listami gończymi "Rzeźnika z nad jeziora". Nad tym samym jeziorem ekipa filmowa kręci film, do którego próbuje się dostać Karolina, co jest przyczyną nieporozumień z Grzesiem. Gulczas zdobywa sympatię wszystkich swoimi radami i odpowiedzią na najróżniejsze pytania. "Gulczas a jak myślisz?" - z tym pytaniem zgłaszają się do niego starzy, młodzi, kobiety, dzieci i... zwierzęta. Podczas wielkiego party wydanego przez prezesa finansującego film na cześć gwiazdy - Moniki, grupa "Mścicieli z Iławy" napada na Gulczasa, w obronie którego stają wszyscy ludzie w ośrodku. Wielka bitwa, w której biorą też udział komandosi (przy okazji akcji pod kryptonimem "Ostatni Wieczerzak") przynosi zwycięstwo Gulczasowi. Kiedy wszyscy świętują pokonanie napastników niespodziewanie na Karolinę, która oddaliła się od ośrodka napada "Rzeźnik z nad jeziora". W ostatniej chwili ratuje ją Grześ. A Gulczas odkrywa, że Alicja, która mu pomagała w bitwie, być może jest mu przeznaczona jako kochanka, przyszła żona. Z nieba słychać głos Wielkiego Brata - Gulczas, a jak myślisz?


Yyyreek! Kosmiczna Nominacja
Zdjęcia do drugiej części filmu "Gulczas - a jak myślisz?" rozpoczęły się 20 lutego 2002 i były kręcone w Warszawie i Zakopanem. "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja" to komedia fantastyczna. Głównym wątkiem są przygody Irka związane z jego niespodziewanym spotkaniem z kosmitami. Mieszkańcom planety X grozi bowiem wyginięcie. Uratować ich może tylko związek kosmitki z Ziemianinem. Znajdują Irka. Sukces filmu "Gulczas - a jak myślisz?" sprawił, że w "Yyyrku" będzie kontynuowany wątek miłości Karoliny i Grzesia. Młodej parze ojciec dziewczyny podarował pensjonat w górach. Jednak kiedy Karolina okazuje się w ciąży, jej małżonek zaczyna rozglądać się za innymi. W filmie "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja" możemy zobaczyć: Alicję Walczak (agentka biura śledczego, która tym razem rozpracowuje szajkę przemytników), Grzegorza Mielca, Karolinę Pachniewicz, Manuelę Michalak (dziennikarka), Piotra Gulczyńskiego (zakochanego w Alicji), Agnieszkę Lorek (turystka), Arkadiusza Nowakowskiego, Ilonę Stachurę, Ireneusza Grzegorczyka, Wojciecha Glanca (brzuchomówca) oraz: Ivo Pawłowskiego, Janusza Rewińskiego (ojciec Karoliny), Joannę Drozdowską (obecna Miss Polonia, tym razem w roli kosmitki), Piotra Zelta i Piotra Grabowskiego. Premiera filmu odbyła się 6 czerwca 2002 w warszawskiej Kinotece. Jak było można przypuszczać, kontynuacja filmu "Gulczas - a jak myślisz" nie odniosła sukcesu. Przeczuleni odbiorcy wiedzieli już czego się spodziewać po tego typu produkcji i potrafili z góry ją ocenić. TVN zapewne nie spodziewał się tak małej oglądalności - w pierwszy weekend film obejrzało jedynie 7 tysięcy widzów, podczas gdy "Gulczas" osiągnął wynik 101 tysięcy.


w górę

© 2001-2024 Showmag.info