Big Brother 4.1

Uczestnicy
Newsy
Nominacje
Powiedzieli
Dom
Zasady
Prowadzący

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Zobacz koniecznie:

Showmag.info
Jak zabić BIG BROTHERa?

 » Prowadzący


Kuba Klawiter - ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii. Przez ponad cztery lata był prezenterem stacji radiowej Kiss Fm w Poznaniu. Pracował także jako prezenter w lokalnej stacji telewizyjnej oraz w jednej z największych wytwórni muzycznych w Polsce - My Music. W "Big Brother 4.1" prowadzi programy "Prosto z Domu" oraz "Ring".

Karina Kunkiewicz - jest aktorką i prezenterką TVP. Ukończyła w 1998 roku Akademię Teatralna w Warszawie. W latach 2002-2005 występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele ról drugoplanowych w filmach oraz popularnych serialach telewizyjnych.  W "Big Brother 4.1" prowadzi program "Ring".

Maciej Rock - polski dziennikarz, najbardziej znany z prowadzenia czterech edycji programu "Idol" w telewizji Polsat. Początkowo pracował w supermarkecie, następnie był pracownikiem m.in. urzędu miejskiego w Otwocku i Ministerstwa Finansów. Później dostał pracę w radiu TOK FM w Warszawie, gdzie prowadził wraz z Igorem Sokołowskim kontrowersyjny program "Sułtani nocy". W kwietniu 2001 roku rozpoczął pracę w radiu Alfa w Krakowie. Rozpoczął studia ekonomiczne na SGH, jednak dotąd ich nie ukończył. 16 czerwca 2006 był współprowadzącym konkursu "ELITE MODEL LOOK", który był nadawany w Polsacie. Prowadził program "Kamienica" w TV4 i audycję "Mocna trzydziestka" na antenie Radia Bis. W 2007 roku wspólnie z Pauliną Tomborowską i Tomaszem Szwedem poprowadził 26. Piknik Country w Mrągowie. W "Big Brother 4.1" prowadzi program "Big Brother Show".


© 2007-2024 Showmag.info

w górę