Manuela Michalak • Showmag.info

NewsInfoBig BrotherGaleriaDownload
BIG BROTHER

Manuela to najsympatyczniejsza uczestniczka "Big Brothera". Kontrowersyjna, zaskoczyła wszystkich swoją otwartością, a przede wszystkim poczuciem humoru. Szybko zdobyła uznanie widzów i równie mocno była lubiana przez pozostałych uczestników "Wielkiego Brata".

Podczas trwania programu zdobywała niewielkie ilości głosów w nominacjach. Była tylko raz wytypowana do opuszczenia Domu. Wraz z Małgosią Maier i Januszem Dzięciołem znalazła się w finale pierwszej edycji "Big Brothera". W końcowej rozgrywce Manuela zajęła drugie miejsce.

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata zaczęła prowadzić "Maraton Uśmiechu" w TVN - najpierw z Andrzejem Grabarczykiem, a później z Aleksandrą Wolf.

Manuela wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Cosmopolitan" i jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce tego magazynu.

Oprócz udzielania licznych wywiadów, gościnnie wzięła udział w takich programach jak "Tylko Miłość", "Rozmowy w toku" oraz "Mamy cię". Manuela zagrała także w dwóch filmach: "Gulczas, a jak myślisz?" i "Yyyreek! Kosmiczna Nominacja".

25 grudnia 2002 roku był zapewne najważniejszym dniem w życiu Manueli - bohaterka "Big Brothera" wyszła bowiem za mąż.
© 2001-2024 Showmag.info