Manuela Michalak • Showmag.info

NewsInfoBig BrotherGaleriaDownload
Manuela Michalak i Marzena Wieczorek w "Dzień Dobry TVN"

Poniedziałek, 2 września 2013

showmag.info

Wczoraj w TVN rozpoczęła się emisja paradokumentalnego programu pt. "Wawa Non Stop". Z tej okazji w niedzielę w "Dzień Dobry TVN" gościły bohaterki programu "Big Brother". W studio widzowie mogli zobaczyć znaną z pierwszej edycji Manuelę Michalak, a także zwyciężczynię drugiej edycji Marzenę Wieczorek. Obie panie opowiedziały o tym, jak wyglądało ich życie po wyjściu z Domu Wielkiego Brata.

- W pierwszych miesiącach po wyjściu z Domu Wielkiego Brata był ogrom sesji zdjęciowych, występów, wyjazdów (...). Do dnia dzisiejszego spotykam się z sympatią ludzi. Ludzie zaczepiają mnie, rozmawiają. Tyle lat od zakończenia programu "Big Brother". Cały czas słyszę: "Pani Manuelo, a jak było w Big Brotherze?", "A co słychać u Klaudiusza?", " Co słychać u Gulczasa?". Cały czas te pytania się pojawiają" - powiedziała Manuela. Wyznała jednak, że cały czas jest chętna, by wrócić do telewizji. - Zawsze czekam na telefony z telewizji. Chyba z tej rodzimej stacji najbardziej - dodała.

O swoich wrażeniach po zakończeniu programu "Big Brother" opowiedziała również Marzena Wieczorek - zwyciężczyni drugiej edycji. - Poczułam się trochę źle potraktowana w swoim własnym środowisku. Zrobiono ze mnie Modrzejewską, której coś nie wypada. Uważam, że uczestnicząc w programie nic złego nie zrobiłam. Idąc tam miałam nadzieję, że ta popularność może odbije się jakoś na polu zawodowym. Nic takiego się nie zdarzyło. Pracuję nadal w teatrze, tak jak pracowałam. Pracuję jeszcze więcej, na brak ról nigdy nie narzekałam. Gram dalej, robię to co lubię - mówiła o swoim życiu Marzena.
© 2001-2024 Showmag.info