Big Brother 3: Bitwa • Showmag.info

BIG BROTHER 3: BITWA

DZIEŃ 85

Agnieszka FrykowskaAgnieszka KoziołekAndrzej GalicaAnna HoksaArkadiusz BatorskiIreneusz PróchenkoJoanna BiernackaKarolina PikiewiczKatarzyna JanasikKatarzyna WoźnaŁukasz WiewiórskiMagdalena SzewczykMonika BrochackaPaweł IwućPiotr BoruckiTadeusz OstrowskiWojciech Bernacki

Big Brother 3:
Bitwa

Uczestnicy
Wydarzenia
Nominacje
Powiedzieli
Sukcesy
Dom
Zasady
Magazyn

Nasze serwisy:

Showmag.info
Big Brother
Big Brother 2
Big Brother 3: Bitwa
Big Brother 4.1
Big Brother 5

Sukcesy

Czy udział w programie "Big Brother" przyniósł jego uczestnikom sławę? Pieniądze? Czy spełniły się ich marzenia? Jakie odnieśli sukcesy? Przeczytaj o tym, co ich spotkało po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata...

Agnieszka Frykowska
23 kwietnia 2002 była gościem programu "Tenbit.pl". Wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboy'a" (sierpień 2002). Nagrała piosenkę i teledysk wraz z zespołem "Zdobywcy Pewnych Oskarów". 30 stycznia 2003 była jednym z gości Ewy Drzyzgi w programie "Rozmowy w toku". "Frytka" opowiedziała między innymi o tym, jak obecnie wygląda jej życie, a także jak traktują ją mężczyźni. Wielu z nich chciałoby tylko się z nią przespać. W roku 2003 Aga zgłosiła się na casting do trzeciej edycji reality show "Bar" emitowanego w Polsacie. Jesienią dziewczyna trafiła do programu i tam poznała Macieja Kiślewskiego, w którym się zakochała. "Frytka" odpadła z "Baru 3 - Bez Granic" podczas trwania ostatniego finałowego tygodnia. W październiku 2003 Agnieszka wystąpiła w talk-show Wojciecha Cejrowskiego, w którym została całkowicie zmieszana z błotem. Na wiosnę 2004 otrzymała propozycję wzięcia udziału w "Barze 4 - Złoto dla Zuchwałych" i oczywiście ją przyjęła.

Agnieszka Koziołek
9 kwietnia 2002 wraz z Klaudiuszem Sevkovićem Agnieszka była gościem programu "Tenbit.pl". Opowiedziała w nim o życiu w Domu Wielkiego Brata. Zdradziła też, że w rzeczywistości uczestnicy mają kontakt ze światem zewnętrznym - do Domu ciągle trafiają piłki tenisowe z pozdrowieniami.

Anna Hoksa
Wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboy'a" (lipiec 2002) i w roku 2003 otworzyła własny "Salon urody Barbi", w którym upodobania wszystkie klientki do... siebie samej.

Arkadiusz Batorski
21 maja 2002 był gościem programu "Tenbit.pl".

Katarzyna Janasik
28 maja 2002 była gościem programu "Tenbit.pl". Wraz z Magdą Szewczyk i Dariuszem Michalczewskim wzięła udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamowała zestaw treningowy do ćwiczeń. W roku 2003 Kasia pojawiła się na antenie jednej ze stacji telewizyjnych, gdzie zajmowała się świntuszeniem i zachęcaniem panów do wydzwaniania pod jeden z erotycznych numerów 0-700.

Łukasz Wiewiórski
16 kwietnia 2002 był gościem programu "Tenbit.pl". Opowiedział w nim o sporcie i o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata. Później "Ken" otworzył własną infolinię 0-700, jednak ta forma zarobku nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Jesienią 2003 roku Łukasz został konferansjerem w "SeXtecie". W styczniu 2004 był gościem Ewy Drzyzgi w programie "Rozmowy w Toku", w którym wystąpili rodzice i ich popularne dzieci.

Magdalena Szewczyk
14 maja 2002 była gościem programu "Tenbit.pl". Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata była związana z Andrzejem Galicą. We wrześniu 2002 wspólnie wystąpili w programie TVN Tylko Miłość". Magda wraz z Kasią Janasik i Dariuszem Michalczewskim wzięła udział w reklamie "Telezakupów MANGO" - reklamowała zestaw treningowy do ćwiczeń.

Monika Brochacka
7 maja 2002 była gościem programu "Tenbit.pl".

Paweł Iwuć
30 kwietnia 2002 był gościem programu "Tenbit.pl".

Piotr Borucki
28 maja 2002 był gościem programu "Tenbit.pl", Piotrek wystąpił też w "Zielonych Drzwiach" i w programie Ewy Drzyzgi - "Rozmowy w toku". Talk-show dotyczył osób, do których los się uśmiechnął i odniosły sukces.


w górę

© 2002-2024 Showmag.info